Uwaga studenci iv roku farmacji

Szanowni Państwo, na stronie Katedry i Zakładu Farmacji Klinicznej i Biofarmacji (www.farmklin.ump.edu.pl) umieściliśmy system oceniania, który obowiązuje na kolokwiach oraz egzaminie. Został on ujednolicony na wszystkie przeprowadzane formy sprawdzania Państwa wiedzy ze względu na zgłoszenie w ankiecie przez uczestników zajęć w poprzednim roku takiej potrzeby.

SYSTEM OCENIANIA Z PRZEDMIOTU FARMAKOTERAPIA Z NAUKOWĄ INFORMACJĄ O LEKACH

Informujemy, że w zakładce DYDAKTYKA»PLANY ZAJĘĆ został umieszczony system oceniania z przedmiotu Farmakoterapia z naukową informacją o lekach

EGZAMIN Z PRZEDMIOTU FARMAKOTERAPIA Z NAUKOWĄ INFORMACJĄ O LEKACH

Informujemy, że egzamin z przedmiotu Farmakoterapia z naukową informacją o lekach odbędzie się w dwóch terminach: 02.07.2018 i 12.07.2018r. o godz. 10.00 w sali 2009 Centrum Biologii Medycznej.

Uwaga studenci IV roku farmacji!

W zakładce PLANY ZAJĘĆ umieszczona została korekta do planu z przedmiotu Farmakoterapia z naukową informacją o lekach