UWAGA! STUDENCI IV ROKU KIERUNKU FARMACJA

Szanowni Studenci IV roku kierunku Farmacja,

uprzejmie informujemy, iż I termin egzaminu z przedmiotu Farmakoterapia z naukową informacją o lekach odbędzie się 25 czerwca 2024 r. o godzinie 10.00.

Egzamin składać się będzie z 50 pytań - 35 pytań dotyczyć będzie treści wykładowych, natomiast 15 pytań (5 pytań/jednostka tematyczna) z wybranych treści ćwiczeniowych:

- 5 pytań: znaczenie analiz populacyjnych w ustalaniu standardów farmakoterapii (prof. dr hab. Agnieszka Bienert)

- 5 pytań: bezpieczeństwo farmakoterapii w okresie ciąży (prof. dr hab. Edyta Szałek)

- 5 pytań: bezpieczeństwo pacjenta w badaniu klinicznym (dr hab. Agnieszka Karbownik)

Egzamin odbędzie się w salach seminaryjnych 3. oraz 4., natomiast dla grupy VI - w sali seminaryjnej katedry B.1.1.42.