Sukces Dyplomantki w 59. Konkursie Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego

Jest nam bardzo miło poinformować o sukcesie Magistrantki naszej jednostki - Beaty Janiszewskiej - która zajęła II miejsce w 59. Konkursie Prac Magisterskich Wydziału Farmaceutycznego, którego finał miał miejsce 13 października 2023 r.

Pani Beata obroniła dwukrotnie - podczas egzaminu magisterskiego oraz konkursu - pracę o tytule "Ocena farmakoterapii pacjentów z rozpoznaniem onkologicznym na podstawie retrospektywnej analizy historii choroby", której kierownikiem jest Pani Prof. dr hab. Edyta Szałek, natomiast opiekunem - Pani Dr n. farm. Katarzyna Regulska.

Praca wykonana była we współpracy Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z Wielkopolskim Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie.

Serdecznie gratulujemy - życzymy kolejnych sukcesów i satysfakcji w życiu zawodowym!