VIII miejsce SKN Farmacji Klinicznej w Rankingu Kół Naukowych w roku akademickim 2022/2023

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło ogłosić - z ogromną dumą - iż Studenckie Koło Naukowe Farmacji Klinicznej działające z ramienia Katedry i Zakladu Farmacji Klinicznej i Biofarmacji, w corocznym Rankingu Kół Naukowych prowadzonym przez Studenckie Towarzystwo Naukowe zajęło VIII miejsce na tle wszystkich SKN-ów zarejestrowanych na naszym Uniwersytecie.

Sukces zawdzięczany jest nie tylko Studentom IV oraz dalszych lat Farmacji, ale przede wszystkim Opiekunce SKN Farmacji Klinicznej - Pani prof. dr hab. n. farm. Edycie Szałek, która od wielu lat przyczynia się do rozwoju naukowego naszej jednostki oraz Studentów włączających się w badania doświadczalne, a także tworzących artykuły naukowe publikowane w czołowych czasopismach.

Gratulując oraz życząc kolejnych sukcesow, zachęcamy do czynnego udziału w działalności koła naukowego!